Věnujte radost z rozvoje

Osobni rozvoj jako vhodný darek.

Blíží se Vánoce a možná přemýšlíte, jakým dárkem udělat sobě nebo druhým radost. Připravila jsem pro Vás pestrou nadílku. Obdarovat můžete sami sebe, Vaše děti, nebo někoho, koho máte rádi. Dárky jsou to smysluplné a nehrozí, že byste museli vyměňovat velikost. Sedí totiž každému přesně na míru. :)

Dárek č. 1 – DÁRKOVÝ POUKAZ (na koučink nebo konzultaci)

Blíží se nový rok 2020.

Pokud toužíte po realizaci svého snu, nakopnutí k akci nebo potřebujte najít směr v osobním či pracovním tématu, pak je poukázka na osobní koučink (konzultaci firemní značky) tím nejlepším dárkem.

poukazem dáváte sobě nebo někomu blízkému hodnotnou spolupráci, možnost objevit skryté poklady a síly. Objednat jej můžete jednoduše na tel.: 602 392 516, emailem: rozvoj@hanaholinka.cz nebo jednoduše zde.

Líbí se mi citát:  Kdo chce hýbat světem, musí nejprve hýbat sám sebou (Sokrates).

 

Dárek č. 2 – ZLEPŠETE SVOU KOMUNIKACI A PROJEV

Na úvod bych vám ráda přiblížila pár situací ze života, které jsem si v praxi vyslechla:

„Naštěstí nemusím vystupovat před lidmi moc často. Ale když mám před sebou prezentaci výsledků, která probíhá jednou za půl roku, jsem z toho předem strašně vystresovaná a pak se ze všeho nejvíc těším na to, až bude po všem.“

„Nesnáším, když je na mne upřená pozornost a já mám něco říct přede všemi. Mám z toho stres a je to na mně vidět – zrudnu a stáhne se mi hrdlo. Nevím, co s tím mám dělat. “

Jste povahou introvert nebo máte za sebou nějaký stresující zážitek z dětství, kdy jste se cítili trapně? Baví Vás komunikace s lidmi, ale cítíte, že byste se v projevu před ostatními rádi zdokonalili? V práci máte noční můru z prezentování na poradě?

Ať už jste na tom jakkoli, mám pro vás dobrou zprávu.

Začátkem roku pořádám kurz Komunikujte a prezentujte s nadhledem, kde odhalíme Vaše zlozvyky, dozvíte se jak na trému a procvičíte vlastní projev před publikem.

Jak víte, mluvit před lidmi je dovednost, kterou můžeme krok za krokem zlepšovat. Řečníkem se člověk nerodí, ale zdokonalováním se jím klidně může stát.:)

Přihlášením do kurzu komunikace do konce roku ušetříte pár kaček a vyhnete se vánočnímu shonu. Dobrá komunikace tvoří dobré vztahy. Tak pojďme na to!

Dárek č. 3 – KURZ SEBEPOZNÁVAČKA pro puberťáky

„Učitelka vyzkoušela jednoho a pak nečekaně tasila po druhé. Je hrozně stresující, když jezdí propiskou po seznamu jmen v třídnici a hledá další oběť. Když jsem to byla nakonec já, nemohla jsem si před třídou na nic vzpomenout. Jenže já byla ve stresu, a paní učitelka mi řekla, že to přeci musím vysypat z rukávu.  Není čas. Takže jsem dostala čtyřku, přestože v klidu bych si na všechno vzpomněla.“

Vašim dětem můžete věnovat dárek v podobě pravidelného rozvojového kurzu.

Je určen Vašim náctiletým dětem. V kurzu se zaměříme na posilování sebevědomí, sebepoznání, objevování vlastního směru, rozvíjení smyslů a spolupráce. Zapojíme fantazii, hru a tvořivost. Podpoříme svobodné projevení a vztahy ve skupině kamarádů.

Pozitivní je, že půjde o malou skupinu dětí, takže šanci na sebeprosazení dostanou všichni. I ti největší introverti.

Tou špatnou zprávou je, že není pro každého. Kapacita je velmi omezená.

Neváhejte tedy a přihlašte svého puberťáka co nejdříve.

Pojďme se do roku 2020 posunout. S jasným záměrem. S lehkou hlavou a otevřeným srdcem.

Komentáře