KOUČINK OSOBNÍHO ROZVOJE

Rozhodněte se být tvůrcem života a udělejte první krok!

Kdy koučink osobního rozvoje 

ANO

 • chcete zvládnout životní změny
 • potřebujete SMĚR
 • potřebujete nastartovat podnikání
 • nefungují vám VZTAHY
 • chybí vám SEBEVĚDOMÍ
 • nefunguje vám komunikace
 • chcete povzbudit a vykročit
 • chybí vám motivace
 • potřebujete NADHLED
 • neumíte zvládat emoce
 • nemáte čas na sebe
 • nevíte jak dál
 • nezvládáte práci
 • chcete to dělat jinak
 • neumíte se rozhodovat
 • máte sen, vizi, potřebujete PLÁN
 • stojíte na životní křižovatce
 • bojíte se rozhodnout
 • chybí vám nadhled
 • chybí vám VIZE, ZÁMĚR

PROČ VYUŽÍT SPOLEČNOU KOUČOVACÍ PLAVBU?

Koučink je jako plavba do vysněných destinací. Poskytnu vám navigaci, bezpečný přístav i záchranný člun.:)

Budu vás provázet vaším tématem až k CÍLI  - ve svém životě nebo v práci.

Podpořím vás na startu i v průběhu, kdy klesá motivace.

Držím nadhled nad situací, nehodnotím, nesoudím.

Hlídám směr a strukturu dialogu, volím co nejefektivnější techniky.

Základními technikami jsou naslouchání, pokládání otázek, práce s energií, nacítěním, ale také  pohybové, obrázkové, imaginativní aj. kreativní techniky.

Pomůžu vám překonat bloky (zejména strach a nedůvěru) a také upevňovat pozitivní návyky.

Vytvářím bezpečné prostředí, kde máte svobodu vyjadřování a jednání.

Vedu vás k autenticitě, vědomí kým jste a co chcete, odpovědnosti a důvěře v sebe a život.

Poznáte, že limity neexistují, je přirozené následovat své sny a touhy.

Uvěříte, že všechny hvězdy jsou vám nakloněny :) 

Udělejte první krok směrem, kterým chcete! 

Začněte už teď a chyťte svěží vítr do plachet! :)

Za vaším snem, k osobnímu a pracovnímu naplnění, k vytčenému cíli, ke změně, k hojnosti, úspěchu, odvaze, radosti a spokojenému životu.

Během úvodního rozhovoru probereme vaši potřebu a očekávání.  Vyjasníme si způsob setkání (osobně či online) a najdeme společný termín. Pokud byste v průběhu setkání zjistili, že nechcete dál pokračovat, vždy máte možnost spolupráci ukončit. 

Stačí kliknout na tlačítko níže a vydáme se na cestu správným směrem. Tak brzy ahoooj! 

 

JAK OSOBNÍ KOUČINK PROBÍHÁ?  

 • Vše se bude odvíjet od vašeho tématu, resp. CÍLE.  Může to být definice cíle, vyřešení problému, získáte akční plán (nebo alespoň návrh), nové pohledy na věc, větší sebevědomíodvahu ke změnám, větší respekt k sobě i druhým.
 • Můžete si být jisti, že už jen vyslovené záměry nebo pojmenovaný stav věcí vás směřuje k pozitivním změnám. Tím, jak se sami v sobě ukotvujete, začínáte se lépe orientovat v sobě a v situacích, které vám přijdou do cesty.
 • Často pracujete na vlastních úkolech i mimo koučování  - v čase, rozsahu a tempu, který si určujete sami.
 • Vědomí toho, že osobní koučink je nejlepší investice pro sebe, která se vám mnohonásobně vrátí.
 • Nic neriskujete, pokud vám styl nebude vyhovovat, máte možnost spolupráci ukončit.
 • Z praxe platí, že největších úspěchů a efektivity dosahujete při dlouhodobé spolupráci, tj. cca 3 a více sezení. Optimální frekvence setkání bývá zpravidla 1 x za 3 týdny nebo dle dohody. Můžeme se potkat pohodlně on line (Skype, ZOOM apod.), nebo osobně v Českých Budějovicích.

 • Součástí koučovacího balíčku je reflexe, která vám podá ucelený obraz o vaší koučovací cestě - od startovacího bodu až do cíle. 

 • Platbu provádíte předem nebo na prvním setkání, nejsem plátcem DPH. 

REFERENCE

Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Setkání s ní je obohacující čas, který vám efektivně a podnětně pomůže zorientovat se ve vaší situaci a dokáže vám najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří, 53 letCEO
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika, 40 letpodnikatelka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukáš, 28 letgrafik
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou jsme probírali témata týkající se řešení určitých situací, přípravu na jednání a pracovní pohovor. Co jsem si z koučování odnesl? Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci, získal jsem určitý nadhled nad situacemi, nalézat optimální řešení.
Jiří, 47 letprojektový manažer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete. Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk! Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám. Děkuju!
Tereza, 30 letHR Key Account Manager
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
Tomáš, 39 letSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markéta, 28 letna mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavel, 29 letprogramátor na volné noze
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka, 43 letpodnikatelka

                      GARANTUJI VÁM

Mlčenlivost

Mohu Vám 100% zaručit mlčenlivost a profesionalitu v osobní rovině, ale i v podnikání. Ve své praxi bezvýhradně ctím a uplatňuji nároky stanovené mezinárodní institucí a deklarované v etickém kodexu pro kouče, mentory a supervizory.

Odbornost

Mohu Vám předat to, co sama vím a mám vyzkoušené. Opírám se o VŠ vzdělání, bohatou praxi v businessu, certifikovaný výcvik v koučování a kontinuální sebe-vzdělávání. Tím nejlepším důkazem jsou však spokojení klienti. Podívejte se na jejich reference zde.

Garance

Garance toho, že to myslíte se svým rozvojem jako klient vážně, je vaše objednávka a včasná platba předem. V případě, že nebudete spokojeni, můžete svou objednávku stornovat.

Možnosti setkání

Pro osobní setkání a kurzy využijeme příjemný a bezpečný prostor pracovny. Pro vzdálené propojení využívám telefon, ZOOM, skype apod. Máte-li ještě nějaký dotaz, prosím kontaktujte mne.

Poznejte klíčové oblasti rozvoje! 

Kompas života

Praktický návod pro určení vašich priorit a cílů!

S tímto pdf návodem snadno naleznete kompas - pro určení záměrů a definici cílů. Ulehčíte si rozhodování a dozvíte se, klíčové oblasti rozvoje. Zjistíte, že plánovat jde i s úsměvem. Součástí jsou pracovní listy a šablony ke stažení.