KOUČINK

Když vaše loď nemá směr, usilovnější veslování nepomůže. K. Ohmae

PŘEDSTAVTE SI KOUČINK JAKO PLAVBU

o navigaci je postaráno a zatímco se

kocháte obzory, bezpečně směřujete do CÍLOVÝCH destinací 

VY JSTE U KORMIDLA

A JÁ VÁM POMÁHÁM DRŽET SMĚR 

 • Jste na širém moři, kocháte se plavbou, vyhlídky máte výtečné! Cítíte svěží vítr v zádech.
 • Stojíte u kormidla, vše máte pevně v rukách a přesně víte, kam plujete.
 • Užíváte si svých kapitánských schopností a dovedností. Během plavby poznáváte sami sebe a jak motivovat členy posádky.
 • Jste si vědomi toho, že může přijít nepohodlí a vlny. Ale vy máte důvěru, že to zvládnete.

Kdy koučink ANO

 • potřebujete směr a smysl
 • hledáte řešení
 • potřebujete nastartovat podnikání
 • chcete povzbudit a vykročit
 • nemáte čas na sebe
 • nevíte si rady s něčím, někým, nebo s obojím:)
 • chybí vám motivace
 • nezvládáte nějakou životní situaci
 • chcete to dělat jinak
 • neumíte se rozhodovat
 • potřebujete nadhled
 • nevěříte si
 • máte strach, obavy
 • nefunguje vám komunikace
 • nefungují vám vztahy
 • máte sen, vizi

PROČ VYUŽÍT SPOLEČNOU

KOUČOVACÍ PLAVBU?

U mne najdete navigaci, bezpečný přístav i záchranný člun

Budu vás provázet vaším tématem až k CÍLI  - ve svém životě nebo v práci.

Podpořím vás na startu i v průběhu, kdy klesá motivace.

Držím nadhled nad situací, nehodnotím, nesoudím.

Hlídám směr a strukturu dialogu, volím co nejefektivnější techniky.

Základními technikami jsou naslouchání, pokládání otázek, práce s energií, nacítěním, ale také  pohybové, obrázkové, imaginativní aj. kreativní techniky.

Pomůžu vám překonat bloky (zejména strach a nedůvěru) a také upevňovat pozitivní návyky.

Vytvářím bezpečné prostředí, kde máte svobodu vyjadřování a jednání.

Vedu vás k autenticitě, vědomí kým jste a co chcete, odpovědnosti a důvěře v sebe a život.

Poznáte, že limity neexistují, je přirozené následovat své sny a touhy.

Uvěříte, že všechny hvězdy jsou vám nakloněny :) 

JAK KOUČOVACÍ PLAVBA PROBÍHÁ?  

 • Vše se bude odvíjet od vašeho tématu, resp. CÍLE.  Může to být definice cíle, vyřešení problému, získáte akční plán (nebo alespoň návrh), nové pohledy na věc, větší sebevědomíodvahu ke změnám, větší respekt k sobě i druhým.
 • Můžete si být jisti, že už jen vyslovené záměry nebo pojmenovaný stav věcí vás směřuje k pozitivním změnám. Tím, jak se sami v sobě ukotvujete, začínáte se lépe orientovat v sobě a v situacích, které vám přijdou do cesty.
 • Často pracujete na vlastních úkolech i mimo koučování  - v čase, rozsahu a tempu, který si určujete sami.
 • Vědomí toho, že alespoň 60 minut času s koučem dáváte jen sami sobě a svému rozvoji, vás posiluje. A vy víte, že je to ta nejlepší investice.
 • Nic neriskujete, pokud vám styl nebude vyhovovat, máte možnost spolupráci ukončit.

REFERENCE

Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Setkání s ní je obohacující čas, který vám efektivně a podnětně pomůže zorientovat se ve vaší situaci a dokáže vám najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří, 53 letCEO
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika, 40 letpodnikatelka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukáš, 28 letgrafik
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou jsme probírali témata týkající se řešení určitých situací, přípravu na jednání a pracovní pohovor. Co jsem si z koučování odnesl? Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci, získal jsem určitý nadhled nad situacemi, nalézat optimální řešení.
Jiří, 47 letprojektový manažer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete. Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk! Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám. Děkuju!
Tereza, 30 letHR Key Account Manager
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
Tomáš, 39 letSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markéta, 28 letna mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavel, 29 letprogramátor na volné noze
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka, 43 letpodnikatelka

CENA

Z praxe platí, že největších úspěchů a efektivity dosahujete při dlouhodobé spolupráci, tj. cca 5 sezení. Optimální frekvence setkání bývá zpravidla 1 x za 3-4 týdny nebo dle dohody. Můžeme se potkat osobně v Českých Budějovicích nebo v Praze. Také je možné využít online spojení. 

Součástí koučovacího balíčku je reflexe, která vám podá ucelený obraz o vaší koučovací cestě - od startovacího bodu až do cíle. 

Platbu provádíte předem nebo v průběhu 1. setkání. Ceny jsou konečné, nejsem plátcem DPH. 

Nic neriskujete. Žádné další výdaje neplatíte. Garantuji vám vrácení peněz v případě, že vám spolupráce nebude vyhovovat. 

KOUČINK / ÚVODNÍ KONZULTACE
 1 000 Kč 
Balíček STANDARD - 3 x koučink / konzultace
2 700 Kč
Balíček VIP - 5 x koučink / konzultace
exkluzivní cena a nadstandardní podpora
4 300 Kč 
Balíček RESTART - akcelerujte váš profit!
restart MYSLI, EFEKTIVITY a MARKETINGU => koučink & konzultace + analýza webu a online komunikace, definice vize a strategie, audit cenotvorby, určení zákazníka a produktů.
10 000 Kč
SKUPINOVÝ KOUČINK a ŠKOLENÍ
na míru vaší firmy.
Cena je stanovena individuálně.

Udělejte první krok na cestě k vysněným destinacím! 

Začněte už teď a chyťte svěží vítr do plachet! :)

Za vaším snem, k osobnímu a pracovnímu naplnění, k vytčenému cíli, ke změně, k hojnosti, úspěchu, odvaze, radosti a spokojenému životu.

Během úvodního rozhovoru probereme vaši potřebu a očekávání.  Vyjasníme si způsob setkání (osobně či online) a najdeme společný termín. Pokud byste v průběhu setkání zjistili, že nechcete dál pokračovat, vždy máte možnost spolupráci ukončit. 

Stačí  vyplnit OBJEDNÁVKOVÝ formulář - "palubní lístek"  a vydáme se na společnou cestu... Tak brzy ahoooj! 

 

                      GARANTUJI VÁM

Mlčenlivost

Mohu Vám 100% zaručit mlčenlivost a profesionalitu v osobní rovině, ale i v podnikání. Ve své praxi bezvýhradně ctím a uplatňuji nároky stanovené mezinárodní institucí a deklarované v etickém kodexu pro kouče, mentory a supervizory.

Odbornost

Mohu Vám předat to, co sama vím a mám vyzkoušené. Opírám se o VŠ vzdělání, bohatou praxi v businessu, certifikovaný výcvik v koučování a kontinuální sebe-vzdělávání. Tím nejlepším důkazem jsou však spokojení klienti. Podívejte se na jejich reference zde.

Garance

Garance toho, že to myslíte se svým rozvojem jako klient vážně, je vaše objednávka a včasná platba předem. V případě, že nebudete spokojeni, můžete svou objednávku v průběhu stornovat.

Možnosti setkání

Pro osobní setkání a kurzy využijeme příjemný a bezpečný prostor pracovny. Pro vzdálené propojení využívám telefon, skype, FB nebo jiné systémy. Máte-li ještě nějaký dotaz, prosím kontaktujte mne.

Návod (ebook) ke stažení zdarma:

Kompas života

Poznejte svůj cíl a ujasněte si co opravdu chcete. 

S tímto návodem snadno naleznete kompas - k sobě a svým cílům. Ulehčíte si rozhodování a dozvíte se, do čeho investovat čas a peníze. Rozhodování pak pro vás bude hračka. Zjistíte, že plánovat jde i s úsměvem. Součástí jsou pracovní listy a šablony ke stažení.