REFERENCE

Co o mně říkají klienti

Určily jsme si směr i cíle a já jsem získala důvěru, že s tebou mohu řešit i osobní věci. Už během první hodiny jsi mi dala dobrou radu, kterou jsem si vzala k srdci. Opřít se o sebe.
Podpořila jsi mě v tom, abych se nebála jít s kůží na trh.
Naše setkání mi pomohly k většímu sebevědomí. Zvládnout prezentaci před odbornou porotou i veřejností.
Mnohem silnější se cítím i v běžných obchodních situacích. Třeba když za mnou přijde obchodník a chce mi prodat nemožné. Před rokem bych mu asi vše odkývala a možná bychom uzavřeli nějaký nesmyslný obchod. Teď to zvládám s mnohem větším nadhledem.
Tereza VeseláMarketing Manager www.blinkee.city/cs
S Hankou jsem spolupracovala na změně své sebeprezentace a osobní značky.
Vyhovoval mi Hančin koučovací přístup a psychologický rozměr, kdy jsme nejprve pracovaly na uvědomění mých vnitřních hodnot, silných stránek a talentů. Moc mne bavila fáze rozpoznávání svých hlavních archetypů.
Uvědomila jsem si důležitost integrace a jednoduchosti. A odnesla praktické náměty na grafické úpravy loga, layoutu a obsahu webu. Získala jsem chuť a inspiraci pro vymýšlení nových seberozvojových programů. Jedním z nich se stal on line kurz Cesta za pokladem.
Anita Crkalovácertifikovaná koučka EMCC, lektorka a autorka seberozvojových knih
Ocitla jsem se v novém městě, bez práce a neviděla směr. Ale po našich rozhovorech jsi mě přiměla k zamyšlení, co bych opravdu chtěla dělat a víc se sama angažovat. Díky našim setkáním jsem si ujasnila podmínky externí spolupráce. A také jsem se odhodlala napsat na LinkedIn mému nynějšímu šéfovi, který mne pozval na pohovor a následně přijal. Mám na starost sociální sítě a produkci pro významné klienty, je to různorodá práce a hrozně mě to baví. Díky moc za nakopnutí!
Denisa HekrlováSocials, event manager
Chilly Production
Hanka udělala naprosto skvělou věc pro naši 15letou dceru. Svým nezaujatým pohledem pomohla naší dceři k výběru střední školy, která jí padne jak ulitá! Zpětně mi přijde, že jsme neměli dostatečný nadhled a tuto školu jsme původně vůbec nezvažovali.
Vašek Štumbauer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete.
Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk!
Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám.
Tereza Kouckákoučka, ředitelka BLF
Koučování doporučuji hlavně při řešení změn a problémových situací. Využil jsem kariérní koučing a mentoring pro ujasnění mých očekávání a na přípravu na pracovní pohovor.
Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci.
Získal jsem větší nadhled a našel optimální řešení.
Jiří L.projektový manažer
Po několika rustrujících měsících hledání práce jsem vyhledal pomoc kariérní koučky Hanky.
Díky našim třem setkáním a emailové podpoře jsem získal nadhled, větší sebevědomí a praktická doporučení jak upravit životopis, motivační dopis a LinkedIn profil. Potenciální zaměstnavatele jsem pak zaujal profesionálnější prezentací a jistějším vystupováním.
Spolupráce s Hankou mi pomohla získat pozici specialisty pro systémová řešení v mezinárodní firmě, která přesně odpovídá mým představám, a kde se můžu dále profesně rozvíjet.
Milan Horákspecialista pro systémová řešení, Würth
K Hance na koučing jsem přišla po rozvodu a rozchodu s přítelem, kdy jsem si myslela, že se mi sesypal život na hromádku a moje sebevědomí bylo na nule. Díky našim setkáním jsem znovu našla cestu, uvědomila si životní hodnoty, priority v práci a v osobním životě. Narovnala jsem vztah s rodiči a se synem. Naučila se s nimi lépe mluvit, říkat věci tak jak jsou. Taky jsem si uvědomila, jaké mám dovednosti a přednosti. Přestala jsem se bát komunikovat, přestala jsem se bát žít… Hodně mi daly ranní rituály, ke kterým mě Hanka navedla. Každé ráno vstáváme s písničkou Kousavá deka a tancujeme na ni, abychom nastartovali nový den s větší lehkostí. Žiju s partnerem, povedlo se mi najít práci, kde si mne váží. Začala jsem pravidelněji sportovat a tancovat. Cítím se lehčeji, jako kdybych odložila kus baťohu, který jsem si vláčela z dětství i z manželství. Pořád se rozvíjím a mám se co učit. Současně cítím, že mám kompas, mám směr. A když budu mít pocit, že se ztrácím, vím kam jít.
Jana
Hanku jsem oslovila za účelem zlepšení mé komunikace formou individuálního koučování a mentoringu. Hanka mi pomohla stanovit realistické cíle, navrhla techniky, jak se lépe před komunikací uvolnit, jak více začlenit mluvení do běžného života a jak se při tom nebrat tak vážně - mluvení si začít užívat. Každé sezení odkrylo další témata. A tak naše sezení nebyla jenom o komunikaci, ale i o sebehodnotě, sebepoznání a odvaze vyjádřit svůj názor. Troufám si říct, že během naší tří měsíční spolupráce jsem se dokázala ve všech těchto oblastech významně posunout a také jsem získala odvahu pouštět se do nových věcí mimo svou komfortní zónu. Jednou z nich bylo mluvení a projev na Toast Masters – v angličtině! Hanku hodnotím jako opravdového odborníka, jejíž lidskost a zároveň profesionalita, přátelská povaha a smysl pro humor vás hned od začátku ujistí, že jste v dobrých rukou. Pokud je tedy komunikace vašim strašákem, neváhejte Hanku oslovit, je docela pravděpodobné, že si nakonec mluvení začnete užívat!:).
Klára H, na volné noze
Oslovil jsem Hanku na koučing, abych si připomněl směr a motivaci v podnikání, celkově si ujasnil priority a ukotvil myšlenky. Využil jsem balíček 3 +1 setkání. Některé otázky a různé techniky mě přivedly k nadhledu a také k hlubšímu zamyšlení, uvědomění si svých záměrů a snů, které chci v životě uskutečnit. Díky Hanko!
Radek
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika Župovápodnikatelka
zdrave-oci.eu/
Koučink mi ulehčil průchod těžkou životní situací. Po našich konzultacích jsem si postupně dokázal vyjednat lepší pracovní podmínky, pracovat se svými silnými stránkami, lépe zvládat stres, umět změnit úhel pohledu na ten pozitivnější a lépe komunikovat s kolegy.
Adam V.

Společně se můžeme vydat na cestu vašich snů, talentů a zdrojů síly. 

DALŠÍ REFERENCE

Hanka byla mojí mentorkou, která mi pomohla najít tu správnou cestu k mému work-life balance, Při našem setkání mi dala pohled na danou situaci z druhé strany. Oceňovala jsem, že jsem se jí mohla s čímkoliv svěřit, a to i s tématy, o kterých se mi lehce nemluví. Odnáším si větší nadhled, umět si více vážit svého času a nastavit pevné hranice v práci i v soukromém životě.
Karolína BuchtováHR specialista ORKLA Foods CR, SR
I was so confused with my work situation before I met Hana for the first time. I was working in a place that I was not happy and at the same time I had many ideas and projects on my mind. But I did not know where to start and how. Thanks to her guiding and support I realize that you can reach what you want. After few meetings, I felt a big change on myself and I learned how to set priorities. Thanks to her coaching I am now living a new life. Highly recomend her services. Very profesional and eficient.
Gabriel Díaz GirbésSpanish Chef
Doporučil bych koučink s Vámi lidem, kteří chtějí poznat sami sebe a ujasnit si, zda jsou zamýšlené kroky „správné“ či nikoli. Dokážete věci pojmenovat bez zbytečných kudrlinek. Když se někdo má chuť posunout, tak ho dokážete směřovat, aby se sám učil a rozvíjel.
Libor V.manažer
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka Smržová lektorka IT a tvořivých kurzů
Na Hanku jsem se obrátila pro můj osobní rozvoj a rozvoj mého podnikání. Nejprve jsme se zaměřili na mé cíle a ty nastavili tak, aby byly realizovatelné. Dále mi pomohla určit mé silné stránky a vytvořit z nich konkurenční výhody. Rovněž mi pomohla vytvořit si pořádek ve vlastních financích a nastavit cenu mých služeb. Díky mentoringu jsem získala spoustu inspirace nejen pro podnikání.
Veronika K., webařka na volné nozehttps://svetwebovek.cz
Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Pomůže vám ušetřit čas a energii.
Zorientovat se ve vaší situaci a najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří H.ředitel, CEO
Hanka jako 100% profesionál, umí dávat přímou zpětnou vazbu a nebojí se jít na dřeň, mám pocit, že při tom všem umí číst, co přesně potřebuji i jakým tempem koučink vést.
Koučink mi pomohl zvýšit sebeuvědomění, víru ve vlastní rozhodování a zlepšit přístup k lidem i pracovním úkolům. Dokázat být více nadhledu, umět si nastavit zdravé hranice a naučit se filtrovat priority.
Nyní, po 2měsíční spolupráci jsem se vývojově posunula tak o rok, ve srovnání s dobou bez koučinku.
Eva Bradáčovátrenérka obchodních dovedností
Díky koučingu a mentoringu s Hankou jsem se posunula v různých oblastech. Jsem více rozhodná a zapálená pro věc. Jdu si za svým podnikatelským snem, i když se objevují překážky. Hlídám si čas jen pro sebe, jsem dochvilnější, naučila jsem se plánovat práci vs. volný čas a rodinu. Mám víc pod kontrolou příjmy a výdaje. Nejvíc mne bavila práce s vnitřním dítětem, ještě teď mám poházené fotky z mého dětství na stole.:)
Lucka B. podnikatelka
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukášgrafik
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
TomášSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markétana mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavelprogramátor na volné noze

Hanka

koučka a expertka pro váš rozvoj v osobním a profesním životě 

Co můžete očekávat

V rámci koučování vás povedu krok za krokem od snů do reality, od cíle k plánu, od chaosu ke směru, od nevím po už vím!

V marketingovém poradenství se zaměříme na strategii prodeje, efektivní komunikaci na webu a sociálních sítích, jak úspěšně prodat vaši jedinečnost.

Prostřednictvím osobních koučovacích setkání, máte prostor pro objevování svých kvalit, překonávání vnitřních překážek a nacházení odpovědí, zejména na otázky typu: CO, JAK a KDY? 

Očekávejte radostné sebeobjevování, rozvíjení talentů a realizaci vašich největších snů.