O HANCE

Jít do neznáma je lepší, než zůstat tam, kde nic není. S. Johnson

KDO JSEM

 • Koučka a expertka pro váš osobní a firemní rozvoj
 • Dodávám odvahu ke změně a jít si za svým snem
 • Pomáhám najít směr a smysl tomu, co děláte
 • Rozvíjím talenty a efektivní komunikaci u firem
 • Vedu k jednoduchosti a lehkosti
 • Propojuji znalosti a dovednosti s intuicí
 • Dávám prostor vaší vnitřní moudrosti
 • Tvořím s radostí
 • Důvěra, spolehlivost a udržitelnost jsou moje hodnoty
 • Ráda se směju a důvodů je čím dál více

PROČ DĚLÁM TO, CO DĚLÁM

Od mala mne bavilo tvořit a objevovat nové věci. Už od střední školy jsem se začala více zajímat o psychologii, umění a alternativní přístupy. S objevováním souvisela potřeba neustálého učení a podporování druhých, kterou mám dodnes. Kreativita a růst jsou mou nedílnou součástí.

Moje cílevědomost a systematičnost mne vedla ke studiu managementu a marketingu na VŠE. Více jak 17let  jsem v praxi  zaváděla a řídila marketingové projekty, vedla týmy v malých firmách i korporátech, napříč obory. 

Důležitost PR, tedy budování dobrých vztahů, nebylo jen marketingovou frází, ale mou naprostou přirozeností, stejně jako potřeba spolupráce se zákazníky a uvnitř firmy.

Nakonec jsem dospěla do fáze, kdy jsem ve své pracovní oblasti neviděla nové impulzy. A tak přišla výzva největší, jít si za svým snem. Postavit se na vlastní nohy a svůj potenciál využívat naplno.

Pomocí koučinku a poradenství pomáhám lidem k vyššímu sebevědomí, tvořivosti a efektivní komunikaci.

 

VZDĚLÁNÍ A KURZY 

Mou vášní je rozvoj, učím se neustále jak objevovat v sobě a v druhých skryté potenciály. Baví mne propojovat znalosti z různých oborů. A to co vím, pak s radostí předávám druhým

Během života jsem se zúčastnila řady vzdělávacích programů zaměřených na psychologii a motivaci, absolvovala různé manažerské, profesní a sebezkušenostní semináře, které ovlivnily můj osobní i kariérní vývoj. 

 • Vysoká škola ekonomická, Fakulta Managementu - magisterské studium
 • Koučink jako umění u Magdaleny Vokáčové (2017-2018, akreditovaný ČAK a MŠMT), kurzy Prezentačních dovedností a rétoriky / Sebezkušenostní, konstelační aj. terapeutické workshopy/ semináře zaměřené na psychologii / meditační semináře  / Tréninky manažerských dovedností, kurzy řízení projektů / London School of PR aj. 
 • Tvůrčí workshopy 
 • Arteterapie
 • Marketingová komunikace - strategie, řízení značky, CI, branding, rebranding, tvorba a redesign webu, copywriting a další

KOUČINK, KONZULTACE, KREATIVA

KOUČINK

Představte si koučink jako společnou plavbu, vy jste u kormidla a já vám pomáhám udržet směr k cíli. Ať už je jakýkoli - třeba mít v harmonii sebe, práci a zdraví.
CHCI VĚDĚT VÍCE

KONZULTACE VAŠÍ ZNAČKY

Úspěšná značka souvisí s vašimi cíli a strategií koho, čím a jak oslovit. Dobré vztahy a efektivní komunikace pomáhají vybudovat značku, která je vidět a prodává.
CHCI PORADIT

POMOC S WEBEM

Váš web funguje jako vizitka a rozcestník v jednom. Máte jen pár sekund na to, abyste zaujali a přesvědčili zákazníka, že jste ti praví!
CHCI PORADIT

TIME MANAGEMENT

Pokud znáte sami sebe a své priority, dokážete stejně dobře plánovat, ale i odpočívat. Samotné rozhodování je pro vás snadné a kreativní.
TO MNE ZAJÍMÁ

REFERENCE

Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Setkání s ní je obohacující čas, který vám efektivně a podnětně pomůže zorientovat se ve vaší situaci a dokáže vám najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří, 53 letCEO
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika, 40 letpodnikatelka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukáš, 28 letgrafik
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou jsme probírali témata týkající se řešení určitých situací, přípravu na jednání a pracovní pohovor. Co jsem si z koučování odnesl? Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci, získal jsem určitý nadhled nad situacemi, nalézat optimální řešení.
Jiří, 47 letprojektový manažer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete. Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk! Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám. Děkuju!
Tereza, 30 letHR Key Account Manager
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
Tomáš, 39 letSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markéta, 28 letna mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavel, 29 letprogramátor na volné noze
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka, 43 letpodnikatelka

DÁRKOVÁ POUKÁZKA

věnujte (si) radost 

Věnujte sobě nebo vašim blízkým hodnotný dárek. 

Poukázku můžete využít na: 

 • osobní koučink v oblastech: určení cílů a priorit, timemanagement, řešení vztahů,  nové práce, příprava na jednání, nalezení rovnováhy, radosti, smyslu a kreativity v životě.
 • marketingových konzultací strategie, značky a webu směrem k prosperujícímu podnikání.
 • kurzy a on-line webináře