O HANCE

Pomůžu vám k vyššímu sebevědomí, úspěšnému prodeji a efektivní komunikaci. 

KDO JSEM

 • Koučka a expertka pro váš osobní a firemní rozvoj
 • Dodávám odvahu ke změně a jít si za svým snem
 • Pomáhám najít směr a smysl tomu, co děláte
 • Rozvíjím talenty a efektivní komunikaci u firem
 • Vedu k jednoduchosti a lehkosti
 • Propojuji znalosti a dovednosti s intuicí
 • Dávám prostor vaší vnitřní moudrosti
 • Tvořím s radostí
 • Důvěra, spolehlivost a udržitelnost jsou moje hodnoty
 • Ráda se směju a důvodů je čím dál více

PROČ DĚLÁM TO, CO DĚLÁM

Od mala mne bavilo tvořit a objevovat nové věci. Už od střední školy jsem se začala více zajímat o psychologii, umění a alternativní přístupy. S objevováním souvisela potřeba neustálého učení a podporování druhých, kterou mám dodnes. Kreativita a růst jsou mou nedílnou součástí.

Moje cílevědomost a systematičnost mne vedla ke studiu managementu a marketingu na VŠE. Více jak 17let  jsem v praxi  zaváděla a řídila marketingové projekty, vedla týmy v malých firmách i korporátech, napříč obory. 

Důležitost PR, tedy budování dobrých vztahů, pro mne není jen marketingovou frází, ale naprostou přirozeností.

Nakonec jsem dospěla do fáze, kdy jsem ve své pracovní oblasti neviděla nové impulzy. A tak přišla výzva největší, jít si za svým snem. Postavit se na vlastní nohy a svůj potenciál využívat naplno. Od roku 2017 podnikám pod svou značkou.

Postarám se o váš rozvoj.osobnímu naplnění a rozvoji vašeho podnikání

MOJE VZDĚLÁNÍ A KURZY 

Mou vášní je rozvoj, učím se neustále jak objevovat v sobě a v druhých skryté potenciály. Baví mne propojovat znalosti z různých oborů. A to co vím, pak s radostí předávám druhým

Během života jsem se zúčastnila řady vzdělávacích programů zaměřených na psychologii a motivaci, absolvovala různé manažerské, profesní a sebezkušenostní semináře, které ovlivnily můj osobní i kariérní vývoj. 

 • Vysoká škola ekonomická, Fakulta Managementu - magisterské studium
 • Výcvik Koučink jako umění u Magdaleny Vokáčové (výcvikový program 2017-2018, akreditovaný ČAK a MŠMT), kurzy Prezentačních dovedností a rétoriky / Sebezkušenostní, konstelační aj. terapeutické workshopy/ semináře zaměřené na psychologii / meditační semináře  / Tréninky manažerských dovedností, kurzy řízení projektů / London School of PR aj. 
 • Kurz mapování kompetencí švýcarskou metodou CH-Q 06/2023
 • Kurz rozvíjení vnitřních zdrojů (dětství a rodiče) - 01/2023
 • Kurz Kariérové poradenství v praxi - 05/2022
 • Kurzy nenásilné komunikace s H. Kurzweilovou a J. Burianem  - 2022, 2023
 • Supervize a kontinuální vzdělávání v oblasti osobního rozvoje, arteterapie, mindfulness, HR a timemanagementu

KOUČINK

Představte si koučink jako společnou plavbu, vy jste u kormidla a já vám pomáhám udržet směr k cíli. Ať už je jakýkoli - třeba mít v harmonii sebe, práci a zdraví.
CHCI VĚDĚT VÍCE

KONZULTACE VAŠÍ ZNAČKY

Úspěšná značka souvisí s vašimi cíli a strategií koho, čím a jak oslovit. Dobré vztahy a efektivní komunikace pomáhají vybudovat značku, která je vidět a prodává.
CHCI PORADIT

POMOC S WEBEM

Váš web funguje jako vizitka a rozcestník v jednom. Máte jen pár sekund na to, abyste zaujali a přesvědčili zákazníka, že jste ti praví!
CHCI PORADIT

TIME MANAGEMENT

Pokud znáte sami sebe a své priority, dokážete stejně dobře plánovat, ale i odpočívat. Samotné rozhodování je pro vás snadné a kreativní.
TO MNE ZAJÍMÁ

KOUČINK, KONZULTACE, KREATIVA

REFERENCE

Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Setkání s ní je obohacující čas, který vám efektivně a podnětně pomůže zorientovat se ve vaší situaci a dokáže vám najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří, 53 letCEO
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika, 40 letpodnikatelka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukáš, 28 letgrafik
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou jsme probírali témata týkající se řešení určitých situací, přípravu na jednání a pracovní pohovor. Co jsem si z koučování odnesl? Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci, získal jsem určitý nadhled nad situacemi, nalézat optimální řešení.
Jiří, 47 letprojektový manažer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete. Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk! Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám. Děkuju!
Tereza, 30 letHR Key Account Manager
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
Tomáš, 39 letSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markéta, 28 letna mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavel, 29 letprogramátor na volné noze
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka, 43 letpodnikatelka

Nezbytný průvodce vaším plánováním!

Kompas života

Poznejte svůj cíl a ujasněte si co opravdu chcete. 

S tímto návodem snadno naleznete kompas - k sobě a svým cílům. Ulehčíte si rozhodování a dozvíte se, do čeho investovat čas a peníze. Rozhodování pak pro vás bude hračka. Zjistíte, že plánovat jde i s úsměvem. Součástí jsou pracovní listy a šablony ke stažení. Dostupný je zdarma v pdf.