REFERENCE

Umožňuji lidem poznat a projevit svou vlastní jedinečnost. Propojuji kreativitu, profesionalitu a humor. 

Co si klienti z koučování a marketingových konzultací odnáší?

*velkou úlevu a radost!!! 

* větší sebejistotu, odvahu a motivaci, větší životní spokojenost a jasné výsledky.

*konkrétní tipy jak uspět  - v on line světě, u zákazníků, při prezentaci, v pracovním pohovoru 

Díky koučingu a mentoringu s Hankou jsem se posunula v několika oblastech. Jsem více rozhodná a zapálená pro věc. Jdu si za svým podnikatelským snem, i když se objevují překážky. Hlídám si čas jen pro sebe, jsem dochvilnější, naučila jsem se plánovat práci vs. volný čas a rodinu. Mám víc pod kontrolou příjmy a výdaje. Nejvíc mne bavila práce s vnitřním dítětem, ještě teď mám poházené fotky z mého dětství na stole.:)
Lucka B. podnikatelka
Doporučil bych koučink s Vámi lidem, kteří chtějí poznat sami sebe a ujasnit si, zda jsou zamýšlené kroky „správné“ či nikoli. Dokážete věci pojmenovat bez zbytečných kudrlinek. Když se někdo má chuť posunout, tak ho dokážete směřovat, aby se sám učil a rozvíjel.
Libor V.manažer
Hanka je velice vnímavý a přátelský člověk. Pomůže vám ušetřit čas a energii. Zorientovat se ve vaší situaci a najít cestu k individuálnímu řešení nebo cíli. Bez teoretických pouček a vlastního tápání.
Jiří, 53 letCEO
Keď sa mi zdá, že nejaká životná výzva je moc ťažká, je čas ísť za Hankou. Každé stretnutie mi prinesie nadhľad a vždy nájdem cestu, ako ťažkú skúšku obrátiť vo svoj prospech. Dík Hani!
Erika, 40 letpodnikatelka
S čím jsem přišel na koučink? Myslel jsem si, že mi poradí. Nakonec jsem si poradil sám:), respektive navedla mě Hanka, abych si na to přišel. Oceňuji její lidskost, kreativitu a nadšení. A vůbec jsem se necítil hloupě, když jsem jí říkal o svých nápadech. Dokázala mi naslouchat a přátelsky podpořit.
Lukáš, 28 letgrafik
Děkuji za příjemný a milý hodinový koučink. Po telefonu se mnou Hanka rozebrala mou předchozí i současnou zkušenost s partnery. Otázky byly postaveny brilantně, nejednalo se pouze o prázdné povídání bez rozklíčování daného problému. Ostych není na místě. Přeji všem, aby se nebáli tuto koučku oslovit, je opravdu velká profesionálka. Moc se mi ulevilo.
Juditaredaktorka
Jo a málem bych zapomněla: Jsi dobrá! Nečekala jsem žádný výstup, ani jsem neplánovala, o čem se chci bavit a už vůbec mne nenapadlo, že to půjde až takhle do hloubky. A o tom asi koučink je, viď...:)
Luckapřekladatelka
S Hankou jsme probírali témata týkající se řešení určitých situací, přípravu na jednání a pracovní pohovor. Co jsem si z koučování odnesl? Díky našim koučovacím setkáním jsem byl na jednání celkově připravenější, jistější a uvolněnější, uvědomil jsem si co vlastně chci, získal jsem určitý nadhled nad situacemi, nalézat optimální řešení.
Jiří, 47 letprojektový manažer
Hanka jako citlivý, všímavý a empatický kouč dokáže provést i těmi tématy, která jsou těžká otevírat. Vlastním, kreativním způsobem. A ještě se u toho nasmějete. Hanka mě zkrátka baví jako kouč i jako člověk! Až zase budu potřebovat nad něčím popřemýšlet, procítit to a posunout se, nebudu váhat ani minutu a zavolám. Děkuju!
Tereza, 30 letHR Key Account Manager
S Hankou je radost spolupracovat. Jeden z hlavních cílů byl timemanagement. Díky koučinku jsem si určil priority, harmonogram, cíle a postupné kroky. Teď mám mnohem víc času pro sebe a zároveň si ho užiju kvalitněji, nestresuji se tím, kolik úkolů na mne čeká, mám to mnohem víc pod kontrolou. Až budu potřebovat, zase se ozvu!
Tomáš, 39 letSales Manager
Koučink s Hankou mi dal směr, zorientovala jsem se v sobě a v tom co chci. Zjistila jsem, že je lepší věci pojmenovat, než před nimi utíkat. Mám pocit, že jsem vyrovnanější, šťastnější a sebevědomější. I okolí si toho všimlo a nestačí se divit. A já jsem ráda, že až budu zase potřebovat, mám za kým jít.
Markéta, 28 letna mateřské
Dost jsem se nad sebou zamyslel a některé věci začal dělat jinak. Hlavně ve vztazích. V koučinku s Hankou jsem najednou přesně viděl všechny problémy, ale i možná řešení. Sám bych na to určitě nepřišel.
Pavel, 29 letprogramátor na volné noze
Pokud máte odvahu se otevřít a udělat opravdové změny dostanete v osobě Hanky dobrého průvodce. Vždy se dobře a rychle zorientovala v mém aktuálním nastavení a skvěle reagovala na moje potřeby. Byla to velmi milá a přátelská setkání.
Lenka, 43 letpodnikatelka

Hanka

koučka a expertka pro váš rozvoj v osobním životě i v podnikání

KDO JSEM? 

Jsem průvodkyní na cestě k osobnímu rozletu a rozvoji vašeho podnikání

V rámci koučování vás povedu krok za krokem od snů do reality, od cíle k plánu, od chaosu ke směru, od nevím po už vím!

V marketingovém poradenství se zaměříme na strategii prodeje, efektivní komunikaci na webu a sociálních sítích, jak úspěšně prodat vaši jedinečnost.

Prostřednictvím osobních koučovacích setkání, máte prostor pro objevování svých kvalit, překonávání vnitřních překážek a nacházení odpovědí, zejména na otázky typu: CO, JAK a KDY? 

Očekávejte radostné sebeobjevování, rozvíjení talentů a realizaci vašich největších snů.

Návod (ebook) ke stažení zdarma:

Kompas života

Poznejte svůj cíl a ujasněte si co opravdu chcete. 

S tímto návodem snadno naleznete kompas - k sobě a svým cílům. Ulehčíte si rozhodování a dozvíte se, do čeho investovat čas a peníze. Rozhodování pak pro vás bude hračka. Zjistíte, že plánovat jde i s úsměvem. Součástí jsou pracovní listy a šablony ke stažení.